Profilaktyka diagnostyka leczenie

Zostań pacjentem Centrum Medycznego Multimedic.

Osoby chcące korzystać z bezpłatnej opieki lekarzy pierwszego kontaktu (lekarz rodzinny, pediatra) oraz pielęgniarek środowiskowych i położnej prosimy o wypełnienie deklaracji wyboru Lekarza Rodzinnego, Pielęgniarki oraz Położnej POZ. Można to zrobić na dwa sposoby:

 1. drukując i wypełniając formularz w formacie PDF dostępny na naszej stronie, który następnie należy dostarczyć do rejestracji
 2. zgłaszając się do rejestracji z dokumentem tożsamości gdzie personel medyczny sporządzi elektronicznie deklarację którą wystarczy podpisać.

Pamiętaj aby do swojego formularza dołączyć również wypełnione oświadczenie pacjenta o upoważnieniu osoby bliskiej – wzór oświadczenia w rejestracji.

Oświadczenie Pacjenta

Zgodnie z §8 Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 21 grudnia 2010 r. w sprawie rodzajów i zakresu dokumentacji medycznej oraz sposobu jej przetwarzania (Dz. U. Nr 252 poz. 1697) w dokumentacji indywidualnej wewnętrznej zamieszcza się lub dołącza do niej:

 1. Oświadczenie pacjenta o upoważnieniu osoby bliskiej do uzyskiwania informacji o jego stanie zdrowia i udzielonych świadczeniach zdrowotnych, ze wskazaniem imienia i nazwiska osoby upoważnionej oraz danych umożliwiających kontakt z tą osobą albo oświadczenie o braku takiego upoważnienia;
 2. Oświadczenie pacjenta o upoważnieniu osoby bliskiej do uzyskiwania dokumentacji medycznej, ze wskazaniem imienia i nazwiska osoby upoważnionej albo oświadczenie o braku takiego upoważnienia.

Deklaracja wyboru lekarza

Deklaracja wyboru pielęgniarki

Deklaracja wyboru położnej

Oświadczenie pacjenta

Najczęściej zadawane pytania?

 1. Jak zapisać noworodka do przychodni?
  Noworodki, bez nadanego numeru PESEL, mogą być zgłaszane na listę lekarza/pielęgniarki/położnej POZ na podstawie ubezpieczenia rodzica lub opiekuna prawnego. Po nadaniu dziecku numeru PESEL, najpóźniej po ukończeniu przez nie 3 miesiąca życia, należy uzupełnić deklarację wyboru przez naniesienie tego numeru na złożonej wcześniej deklaracji.
 2. Czy muszę powiadomić dotychczasową placówkę o zmianie przychodni?
  Nie masz obowiązku informować dotychczasowej placówki o zmianie przychodni, taką informacja zostanie przekazana za pośrednictwem NFZ w raportach comiesięcznych.
 3. Czy muszę przynosić kopię dokumentacji medycznej?
  Nie ma potrzeby dostarczania pełnej kopii dokumentacji medycznej, wystarczy zaświadczenie o leczeniu w przypadku chorób przewlekłych i informacja o przyjmowanych lekach na stałe. Może to być karta pobytu ze szpitala, informacja od lekarza specjalisty, kopia ostatniej wizyty na której wystawiane były stałe leki.
  Karta uodpornienia (karta szczepień) dziecka przesyłana jest automatycznie do nowej placówki przy zmianie przychodni na podstawie raportów z NFZ.

 

 

Kompleksowy zakres ofery

Kompleksowy zakres ofery

Profesjonalna kadra i sprzęt

Profesjonalna kadra i sprzęt

Sprawnie i szybko

Sprawnie i szybko

Nasza przychodnia - galeria

Kącik dla dzieci
Kącik dla dzieci
Punkt szczepień
Punkt szczepień
Rejestracja
Rejestracja
Rejestracja
Rejestracja
Gabinet diagnostyczno - zabiegowy
Gabinet diagnostyczno - zabiegowy
Gabinet diagnostyczno - zabiegowy
Gabinet diagnostyczno - zabiegowy
Gabinet lekarski
Gabinet lekarski
Gabinet lekarski
Gabinet lekarski
Poczekalnia
Poczekalnia
Poczekalnia
Poczekalnia
Kącik dla mam karmiących
Kącik dla mam karmiących
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Centrum medyczne MultiMedic

Dominów, ul. Rynek 6 lokal 1
20-388 Lublin

Lublin, ul. Józefa Franczaka Lalka 43
20-325 Lublin

Email: centrum.multimedic@wp.pl
Rejestracja: 81 307 04 48, 570 880 908

 

Facebook